czwartek, 18 czerwca 2009

sztuka

Pora rozrachunku zbliża się dużymi krokami. Opadają skorupy ze ślepi, prawda dochodzi do głosu. Sukcesywnie zdajemy sobie sprawę, że byliśmy w błędzie otumanieni łajdacką a także drańską siłą. Zdarzenia, które myśleliśmy, że są bezcenne przepoczwarzyły się w bezużyteczne. Pomału wszczynamy ściganie rzeczywistej wartości życia oraz sztuki w sensie ogólnoludzkim. Ciemnota oraz prowincjonalizm ginie z oczu odsłaniając nieskończony horyzont osiągalnego i niemożliwego. Myślisz że zwyciężymy?
Kicz a także chała banalizuje świat. Wszędzie grzebiesz w bezwartościowej szmacie siermiężnego gnoju. Kuriozum jest globalne ponieważ ziemianie to mułowate durnie. Nie ma co stękać trzeba wynaleźć panaceum. Skutecznym środkiem może być wypięcie tylnej części ciała na jarmarczne wytwory cywilizacji, rozwalenie młotem radia i telewizji albo coś w tym stylu po czym odnalezienie niszowych mistrzów sztuki np.: post - awangarda muzyczna.
Rzeczywistość jest tragiczna. Ludzkie problemy są zwyczajne a także pospolite. Istnienie nie ma istotnego sensu. Nie wypracowaliśmy nic istotnego. Kto o tobie będzie pamiętał. W niniejszych smutnych okolicznościach możemy polepszyć sobie samopoczucie sięgając po zdobycze prawdziwie wielkich. Aureola genialnych artystów ukoi nasze rozwścieczenie. Smakując wzniosłej opery, czytając ważną lekturę czy oglądając malarstwo - painting jednostek obdarzonych charyzmą poczujemy , że jesteśmy niezwykli.
Nie każdy jest genialnym twórcą. Jeżeli jesteś pospolity to jesteś urodzonym chłamem oznakowanym klątwą partactwa. Przed tobą tylko czołobitna cześć dla istnień autentycznie wielkich, z boskim powołaniem. W których obliczu jesteś nikim, nędznym robakiem, prostakiem podchmielonym niedostatkiem abstrakcyjnej utopii, który pragnie zrozumieć czym jest arena sztuki, poezja a także kompozycja utworu.
Usługi finansowe: kredyty gotówkowe hipoteczne etc. , karty kredytowe i debetowe, oszczędności - lokaty bankowe, konta bankowe i wiele innych...