czwartek, 18 czerwca 2009

Sklep art

Nie wszystko można zmierzyć czy zaszufladkować, mamy wiele form bytu, które opierają się na uczuciach czy poczuciu piękna. Między innymi należy do nich twórczość artystyczna w skład której wchodzą takie dziedziny np.: plastyka, płaskorzeźba, teatr. Poddając akt twórczy krytyce nierzadko przemawia za ludzi gust aniżeli mistrzowska fachowość, którą zauważa tylko mistrz.
Profesjonalna artystyczna wystawa Internetowa nie jest w stanie sensownie rozwijać się nie mając dużego zaplecza, mam tu na myśli np.: sklep z eksponatami, plastyczne forum dyskusyjne również tematyczny katalog stron poruszający podobne zagadnienia, podaję przykład sztuka malarstwo muzyka ściśle skoligacony z zagadnieniami pracy artystycznej oraz szeroko pojmowanego porządku estetycznego.
W wyniku impulsu i przedsiębiorczości grona artystów w 2004r powstała wystawa z pracami artystów o znamiennej ksywce KATHARSIS czterdzieści cztery, która wskazuje nam oczyszczenie poprzez pracę . Ekspozycja artystyczna przeważnie pokazuje dzieła z takich dziedzin sztuk plastycznych jak art galerie .
Praca artystów nie tylko pełni rolę estetyczną ale też może posiadać charakter użytkowy . Wówczas kunszt twórcy sprowadza się do projektu i zrobienia zwyczajnych obiektów o domowym zastosowaniu. Prace te w przeważającej mierze sprzedawane będą nie w naszej ojczyźnie, przy współudziale Art. sztuka Polska.
Muzyka nie chce istnieć bez swobody artystycznej i niezależnej reklamy. Współczesny czas komputerów i sieci WWW wspaniale urzeczywistnia ów nakaz, kto chce może zaistnieć w sieci, zarówno wykolejony gwiazdor, jak i nieznany twórca. Niezbędna jest jednak medialna popularyzacja, czyli właściwe stanowisko reklamowe w sieci w postaci np.: spis stron muzyka.
Kompozycja dźwięku jako dyscyplina twórczości artystycznej dla ogółu nie stanowi zagadki. Jej komercyjna forma kształtująca się w prostych stylach muzycznych była jak i jest ogólnie czytelna i , że tak powiem łopatologiczna. Proste gatunki muzyczne np.: rock, blues, i tym podobne nie żądają od ich zwolennika ponad przeciętnego wykwalifikowania i obeznania muzycznego. Odmiennie jest z trudniejszymi gatunkami, które bez profesjonalnego przygotowania muzycznego i wieloletnich samodzielnych badań nie są zrozumiałe dla większości a nawet lwiej części znawców przedmiotu którzy traktują je jak nieład i bałagan, dotyczy to właśnie muzyki post-alternatywnej o której mowa w niniejszym eseju .
Usługi finansowe: kredyty gotówkowe hipoteczne etc. , karty kredytowe i debetowe, oszczędności - lokaty bankowe, konta bankowe i wiele innych...