środa, 9 grudnia 2009

Ta kancelaria oferuje najlepsze usługi księgowe

W przypadku gdy borykasz się z trudnościami finansowymi w pracy skorzystaj z usług naszego biura. Wszystkie bolączki szybko zostaną rozwiązane i pozbędziesz się ich na zawsze.

Audyt finansowy wykonujemy na podstawie Kodeksu etyki zawodowej biegłych rewidentów, kanonów wykonywania zawodu, rozporządzeniami prawa oraz intuicją współpracujących biegłych rewidentów. Osoby prowadzące czynności kontroli finansowej są ludźmi zaufania publicznego z uwagi na wykonywanie bardzo odpowiedzialnego oraz niesłychanie newralgicznego fachu. W tych okolicznościach finansowych zawód ten jest węzłowym segmentem dynamicznego rozwoju do nowoczesnego, rentownego przedsiębiorstwa.
Spółka jest wpisana na listę podmiotów uprawnionych do badania bilansów księgowo rachunkowych, uchwałą nr 82/46/94 PKR Biegłych Rewidentów z dnia 6 XII 1994 r.. W wyniku modyfikacji ustawy o biegłych rewidentach oraz radzie, KR Biegłych Rewidentów w Warszawie, uchwałą numer 132/63/95 z dnia 21 listopada 1995 r., przydzieliła nr rejestracyjny tysiąc sześć.
Przedsiębiorstwo jest kancelarią, funkcjonującą w biznesie od 1994 roku. Udziałowcami biura rachunkowego są biegli rewidenci wpisani do rejestru Krajowej Izby Biegłych Rewidentów. Biegli rewidenci wykonują zawód od 1980 r. po uzyskaniu stosownych dokumentów. Rzetelność oraz nadzwyczajna finezja w świadczeniu usług dała niezliczoną ilość sukcesów w nowej rzeczywistości gospodarczej Biuro rachunkowe
Kancelaria księgowa Biuro rachunkowe Biegły rewident w stolicy woj. kujawsko-pomorskiego numer rejestracyjny tysiąc sześć jest przedsiębiorstwem uprawnionym do przeprowadzania zabiegów kontroli skarbowej , a mianowicie ekspertyzy sprawozdań księgowych oraz pozostałych czynności poświadczających jak również pokrewnych usług proponowanych w ofercie: kancelarii podatkowej. Zapraszamy was zainteresowanych do zapoznania się z niniejszą propozycją usługową.
Usługi finansowe: kredyty gotówkowe hipoteczne etc. , karty kredytowe i debetowe, oszczędności - lokaty bankowe, konta bankowe i wiele innych...