czwartek, 18 czerwca 2009

Muzyka

Spotkać można mnóstwo pracowni twórców pochłoniętych produkcją dźwięku pomimo to multum z nich uzależnia się od snobistycznych zasad powszechnej tandety i nie zasługuje na przydomek niezależności. Studio LM muzyka to ostatni przyczółek wolności, niezłomny korzeń wolnej myśli muzycznej. Wolna muzyka i dźwięk. Nieukrzyżowana muzyka.
Materia muzyczna jako dyscyplina twórczości artystycznej dla większości nie stanowi tajemnicy. Jej komercyjna konstrukcja kształtująca się w zrozumiałych gatunkach muzycznych jest powszechnie czytelna oraz rozumiana. Lekkie rodzaje muzyczne typu jazz, blues, itp. nie wymagają od ich zwolennika wyjątkowego wykwalifikowania i obeznania muzycznego. Odmiennie jest z trudniejszymi gatunkami, które bez profesjonalnego przygotowania w kompozycji, realizacji materii dźwięku oraz wieloletnich samodzielnych studiów nie są zrozumiałe dla większości a nawet znaczącej części fachowców którzy traktują je jak nieład i bałagan, dotyczy to muzyki odmiennie alternatywnej o której piszę w tym tekście.
Niezależna manufaktura LM-muzyka realizuje struktury muzyczne ponad fakturami dźwiękowymi i diatonicznymi . Formy interwałowe oparte są o naturalne instrumenty zazwyczaj wtłoczone w zwyczajną treść, i nie skażone połowiczną strukturą. Zachęcamy szczególnie koneserów i laików do zmierzenia się z naszą produkcją artystyczną LM muzyka.
Jest wiele stylów muzycznych : muzyka klasyczna, jazz, rap. Na przekór istniejącym przeświadczeniom gatunki muzyczne są sobie równoważne dlatego , że zespala je wspólny element czyli drgająca materia o określonej amplitudzie. Muzyka słyszana jest tam gdzie przebywamy, muzyka nas otacza jednak estrada i telewizja zniewala jej harmonię.
Kompozycja dźwięków nie powinna istnieć bez niespętanego aktu twórczego oraz nieskrępowanej reklamy. Współczesny wiek PC-tów i globalnej sieci wyśmienicie spełnia ten warunek, każdy może być w globalnej sieci WWW, zarówno zdeprawowany gwiazdor, jak i nieznany geniusz. Konieczna jest jednak promocja, czyli stosowne zaplecze internetowe przykładem może być biblioteka tematyczna rozrywka i hobby.
Usługi finansowe: kredyty gotówkowe hipoteczne etc. , karty kredytowe i debetowe, oszczędności - lokaty bankowe, konta bankowe i wiele innych...