czwartek, 18 czerwca 2009

astrologia i horoskop

Miotanie i jednocześnie zaniechanie złorzeczeń urzeczywistniających pragnienie zainteresowanego. ZNACHOR 7: urok erotyczny dla kochanków, wróżba o dostanie prestiżowej roboty, urok polityczny na ten przykład przekleństwa odśrodkowe i dośrodkowe miłosne, ciskanie i zaniechanie, Numerologia i od przekleństwo jednocześnie Horoskop i urok polityczny z rzuceniem i zdjęciem Tarota. Realizacja wszelkich wyśnionych pragnień, wiadoma rzecz w ramach etyki i zdrowego rozsądku przykazania powszechnego. etc.
HOROSKOPY Komparatystyczne: postawienie takiego horoskopu, zasadza się na przestudiowaniu dwóch albo więcej kosmogramów Radix i szczegółowej analizie relacji. Wnikliwe badanie aspektów wynikających z tego porównania umożliwia wyznaczenie relacji pomiędzy właścicielami horoskopów patrz: astrologia i horoskop - diagnostyka relacji. Radykalne Mandale partnerskie: kosmogramy Radix kontaktowe, kosmogramy Radix relacyjne i inne kosmogramy Radix komparatystyczne.
Zdefiniowanie czasu owulacji : wg E.Jonasa . W koordynacji z odkryciami lekarza i astrokosmologa dr JE : tak zwana numerologia i horoskopy Procesu Owulacji w skrócie APS - 1 raz w miesiącu gwiazda Układu Słonecznego u kobiety stoi w równej pozycji od Księżyca jak w Horoskopie Urodzeniowym. Trwa to zaledwie parę godzin i jest to czas, w którym płeć żeńska najbardziej nadaje się do zapłodnienia. Ten czas jest zharmonizowany z czasem owulacji.
Kosmogram i warunki bytu, sposób istnienia, poczucie własnej godności. Numerologia, horoskopy a ideologia. Numerologia, horoskopy a negatywne uwarunkowania, folgowanie zachciankom oraz inne problemy. Horoskop wróżby a najwyższy stan bytu: zainteresowania filozofią, religią, horoskopami, sensem istnienia, Jogą i innymi sztukami nauki tak zwanej Okultystycznej.
Usługi finansowe: kredyty gotówkowe hipoteczne etc. , karty kredytowe i debetowe, oszczędności - lokaty bankowe, konta bankowe i wiele innych...