czwartek, 18 czerwca 2009

Internetowe biuro rachunkowe Bydgoszcz

Moje usługi księgowe to: fachowa weryfikacja dokumentów źródłowych w oparciu o obowiązujące przepisy podatkowe połączona z informacją właściciela. Porada podatkowa w związku z planowanymi przedsięwzięciami gospodarczymi właściciela, za darmo w ramach prowadzonej ewidencji.
Kontakt z Usługami księgowymi za pośrednictwem Internetu albo telefoniczny. Dane teleadresowy znajdują się na naszej firmowej stronie WWW. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych naszymi usługami.
Auditor S.C. firma ojca z synem powstała w roku tysiąc dziewięćset dziewięćdziesiątym trzecim i zajęła się usługowym prowadzeniem księgowości małych i średnich przedsiębiorstw. Małżonki wspólników pracują również w przedsiębiorstwie AUDITOR FM S.C . Cała obsługa rachunkowa nie wychodzi poza najbliższą rodzinę co daje naszym klientom poczucie bezpieczeństwa, dyskrecji i głębokiej odpowiedzialności za ich sprawy. Młodsze pokolenie to księgowi mający gruntowne wykształcenie i przygotowanie księgowe poparte dyplomami i świadectwem kwalifikacyjnym wydane przez Ministerstwo Finansów do usługowego prowadzenia księgowości i rachunkowości. Szczegółowe informacje i wyjaśnienia uzyskasz na dalszych naszych witrynach Internetowych lub za pośrednictwem poczty elektronicznej Biuro podatki rachunkowość księgowość czy telefonu.
Zakres usług: pełna księgowość, księgowość firm - księga handlowa. Podatkowa księga przychodów i rozchodów. Ryczałt ewidencjonowany, księgowość ryczałtowców . Rozliczenie z tytułu ZUS. Rozliczenie z tytułu VAT, księgowość podatkowa. Polecamy Internetowe biuro rachunkowe Bydgoszcz Auditor .
Usługi finansowe: kredyty gotówkowe hipoteczne etc. , karty kredytowe i debetowe, oszczędności - lokaty bankowe, konta bankowe i wiele innych...