wtorek, 29 marca 2016

Biuro rachunkowe Bydgoszcz

Biuro rachunkowe Bydgoszcz
Biuro rachunkowe Bydgoszcz
Kancelaria,  biuro rachunkowe s.c. Auditor świadczy profesjonalne usługi, nie lęka się wyzwań i jest gotowe podjąć się dowolnego zlecenia.

***

Zarząd biura rachunkowego leży w woj. kujawsko pomorskim. Biuro rachunkowe specjalizuje się w obsłudze dłużników US. Trudnimy się wyliczaniem podatków jak też dalszych świadczeń wobec fiskusa, prowadzimy rozliczenia z ZUS, rozliczenia zatrudnionych pracowników oraz kadry kierowniczej płatnika (znamy zagadnienia związane z  kadrami i płacami). Zapraszamy wszystkich chętnych do zapoznania się z ofertą usługową naszego biura rachunkowego.

W 1993 r. została powołana do życia profesjonalna firma realizująca rozliczenia finansowe niewielkich , a także średnich przedsiębiorstw. Udziałowcami spółki cywilnej na dzień dzisiejszy są dwaj współwłaściciele. Księgowość nie wydostaje się poza najbliższych krewnych , co zapewnia samokontrolę a także absolutną dyskrecję związaną z prowadzonym biznesem przez kontrahentów. Zachęcamy do odwiedzenia naszej strony: biuro rachunkowe Bydgoszcz Auditor .

Mój serwis ma na celu pomoc podatnikom w nienagannym , a także rzetelnym rozliczaniu się wobec Urzędu Skarbowego. Zapraszamy gorąco, zapoznaj się z naszą ofertą WWW: www.biurorachunkoweauditor.com

Usługi finansowe: kredyty gotówkowe hipoteczne etc. , karty kredytowe i debetowe, oszczędności - lokaty bankowe, konta bankowe i wiele innych...