czwartek, 18 czerwca 2009

Art Sklep malarstwo

W dwa tysiące czwartym roku zrodził się nietuzinkowy pomysł stawiający sobie za zadanie ekspozycję rzeźby i obrazów w szerokim znaczeniu tego słowa. Chcąc sprostać wymaganiom , jak i wyobrażeniom twórców udostępniamy internautom art. sklep Internetowy parający się promocją artystyczną i handlem . W sklepie dostępny jest duży wybór dzieł ludzi sztuki z rozmaitych dyscyplin sztuki nowoczesnej.
Z pewnością wszyscy chcą czuć bliskość czegoś cennego. Twórczość artystyczna jest domeną życia, która od najdawniejszych dziejów, jak duch towarzyszy człowiekowi. Niewątpliwie tak to wygląda i to za sprawą niej nie zawsze wpadając w wielkie koszty możesz zawłaszczyć wartościowe rzeczy, które pokochasz bardziej niż bliźniego swego.
Mój sklep to nie tylko handel obrazami i malarstwem, ustawicznie towarzyszy mu właściwe filozoficzne podejście do rzeczywistości i wyraziste widzenie podstawowych spraw i zagadnień, które sterują dzisiejszym otoczeniem i ziemianinem który w tym świecie błądzi. Nikt nie umie odpowiedzieć na nadrzędne pytanie, skąd i dokąd idę? Ta niezmordowana idea odkrywanie istoty istnienia jest przyczyna mojego sukcesu i zrównania każdego w niepowstrzymanej bitwie o życie w kontekście kresu życia i ostatniej godziny która w istocie nie posiada znaczenia dla mądrych ludzi ale ma sens dla ziemian, którzy twardo gramolą się po szczeblach hierarchii uznania i sukcesu.
Sztuka nowa charakteryzuje się tym, że nie pozwala się przyporządkować do określonej kategorii i wymyka się podejrzliwemu, zazwyczaj jednak ospałemu i skomercjalizowanemu wyrokowaniu krytyki . Nareszcie osławiona ekspozycja artystyczna k44 ma swój własny punkt sprzedaży, który wygląda tak jakby rzeźba, rzeźby ...
Wyśmienicie uświadamiamy sobie kwestię, że istnienie nasze podlega nieustannemu uporządkowaniu i nabiera rozpędu, coraz częściej odczuwamy niedostatek równowagi psychicznej, w tych okolicznościach zauważamy, że nawet kompletny laik nieuchronnie idzie w kierunku uczuć, które daje rzeźba - sculpture oraz praca artysty. W oczywisty sposób tęsknimy za sztuką i jej pragniemy.
Usługi finansowe: kredyty gotówkowe hipoteczne etc. , karty kredytowe i debetowe, oszczędności - lokaty bankowe, konta bankowe i wiele innych...